Sobota.

Ochłonąłem po wczorajszym. Uf. Kto nie zdążył przeczytać zapraszam. -> https://okiemklawisza.wordpress.com/2019/01/25/3-miesiace/

Tymczasem zastanawiam się jak to jest.. RPO jako niepisana 3cia władza więziennictwa „wstawia” się za każdym osadzonym. Czy MY funkcjonariusze też mogli byśmy liczyć na jego względy ? Może czas pokaże.
Co do tego RPO, który wypowiedział się nt. cel palących i nie palących.. każdy osadzony może zdecydować na jakiej będzie siedział bo jeśli nie pali to dla nie palących a jeśli pali to dla palących. Czy ktokolwiek tutaj zainteresował się tym że funkcjonariusze też są palący i nie palący ?
Ale to przyszłość.

A teraz…
Jako mężczyzna mam olbrzymi szacunek do kobiet i tematów związanych z Nimi. 
Już mówię o co chodzi.

RPO wstawił się za kobietami odbywającymi karę pozbawienia wolności, w sprawie otrzymywania biustonoszy od administracji zakładu. Czyli w skład dotychczasowej garderoby skarbowej chcą dodać owe biustonosze.

Rozbawiło mnie w tym przypadku sformułowanie. „Podczas wizytacji kontrolnych … 🙂 Zaobserwowano problem braku biustonoszy „
Tak, zazdroszczę że tylko ranga oficerów przeprowadza takie wizytacje 😉
Oczywiście jak najbardziej jestem, aby te podstawowe elementy bielizny zapewniać. Tylko czy Pan Kowalski czy Pani Kowalska dostanie to od Państwa za darmo? Oto jest pytanie.

Tym akcentem dziś, pierwszy dzień od 3 dni, wolny od służby.
Zanurzam się w „chilloutowej” muzyce i klawiaturze mojego komputera.

Pozdrawiam Oddziałowy „Gad”