Czołem.

Sprawa szczególna.
25 lutego 2019r na Facebooku ukazał się wpis rozpaczonej do granic możiwości studentki z Łodzi.

Ówże post wręcz zalał Facebooka ponad – 58tyś udostępnień.

Już następnego dnia okazało się że prawdopodobny sprawca został ujęty.
Okazał się nim być 29latek którego rozpoznały jeszcze 2 inne kobiety rzekomo przez niego zaatakowane tego samego dnia.
Usiłowanie zgwałcenia jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności w wymiarze do lat 12 – podkreśla Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury.

Powiem tak, jeżeli chłopak okaże się winnym, będzie on w kręgu kolejnych osób tzw. chronionych przez Nas – Funkcjonariuszy SW – potocznie nazywany będzie ochronką. Wspominałem już nie raz o tym jak to nie szanują się złodzieje między sobą jeśli chodzi o paragrafy z znęcaniem się nad osobami starszymi/kobietami/dziećmi. Chłopaczek będzie kolejną osobą która będzie nam patrzyła prosto w oczy i mówiła – „hujowy ten obiad”, „kwity pisz przez kalkę”, „kiedy spacer” i tp..
Po tupecie z jakim się zachował sądzić można że nie jest osobą normalną a więc i będą z Nim problemy wychowawcze.

Portal TVN24 wrzucił artykuł w którym dodatkowo wskazał że Policji która zjawiła się na miejscu wyczerpały się baterie w kamerach osobistych przypiętych do munduru. Szczerze? Co ma to do całej sprawy? Przecież nie chodzi tu o to by nagrać interwencję ale wyegzekwować prawo.

Pokrzywdzonej Pani bardzo współczuję jako strażnik gdyż miałem w swoim życiu możliwość rozmowy z kilkoma osobami w podobnej sytuacji jak Ona.
Proszę się trzymać i nie poddawać !

Pozdrawiam

Oddziałowy Gad