Poirytowany klawisz

„Witam.
Taki mi się wpis spłodził po Waszej nowinie ale po dłuższym przemyśleniu wolałbym nie pokazywać swoich danych 🙂 A oni idą w zaparte nadal udają że walczą o przyszłość a nie dociera do nich CO Z TERAŹNIEJSZOŚCIĄ ? Zamiast zawalczyć o pozostanie tych co mają prawa czyli 15+ to udają że walczą o przyszłość nosz kuźwa kto wam baraniny zostanie do czarnej roboty jak odejdą 15+ i zaraz po nich Ci co na 25 przyszli bo na pewno nie będą tu tyrać jak starzy. Przecież już odmawiają podoficerek i kursów oddziałowych.

Nie wiecie o tym ? Myślę że wiecie. Kto ma kuźwa teraz zapierdzielać te nadgodziny i dodatki ? Mamy zaległe urlopy tak liczne jak jeszcze tego od 15 lat SW nie było, mamy po 600-700 i więcej nadgodzin i coraz bardziej mamy dość takiego traktowania. Patologia jaka istnieje obecnie w więzieniach odnośnie „służby” osiągnęła chyba szczyt…
Ale nie oni wyskakują z programem dla tych co to maja po 25 lat służby…
W prywatnej firmie to by takich „fachowców” wywalili na zbity pysk bo doprowadzają do odpływu wykształconej kadry TO JEST STRATA DLA POLSKI ale cóż jak się „decyduje ” nie za swoje to można każdą głupotę ogłaszać aby utrzymać intratne stołki…
Żenada Panowie „fachowcy ” rozwalacie właśnie do końca SW to będzie WASZA zasługa że rozwalicie SW od środka co już głęboko następuje. Takie przywileje jak teraz to więźniowie mieli tuż przed buntami w latach 80 ? Powinni pamiętać Ci specjaliści co to teraz ważne stołki grzeją fachowymi „dupami”.

Nie pojmujecie co się zbliża, nie ogarniacie tego bo zajęci jesteście poszukiwaniem Ministerstwa że w SW to jest super. Taka cena trzeba było łgać za poprzedniego systemu to i teraz lekko idzie łganie. Ehhh biedna ta nasza Polska z takimi „fachowcami” co to nawet więziennictwo potrafią rozwalić. PS: Od przejęcia władzy przez PIS tak wyczekiwanej zmiany nikt z Ministerstwa prócz wysłanych „snajperów” po przypałach w wiezieniach nie odwiedzał tak ważnych placówek dla SW DLACZEGO ? Kto na Was głosował ? Więźniowie i ich rodziny ? Wygląda to tak jak byście się nas wstydzili….
Ale czemu ?!
Skoro w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej wykonujemy wyroki pozbawienia wolności i izolowania przestępców od społeczeństwa, oraz chronienia ich od innych więźniów.

Czym zawiniliśmy że się nas wstydzicie ? Bo tak nas traktujecie niestety. Nowy minister MON potrafił odwiedzać żołnierzy w ich jednostkach, na misjach i nie tylko i mówił publicznie że robią dobrą robotę. A SW to jajo kukułcze? Samozwańcza formacja ? Nie ma Ministra, nie działa w imieniu Rzeczpospolitej ? ŻENADA . MINISTERSTWO 2-. To moja ocena za potraktowanie SW. Więźniom to na wszystko ze zwalane jest z pominięciem obowiązujących przepisów a co tam aby „zgodził ” się zatrudnić bo przecież program zatrudnienia. W rzeczywistości to wygląda tak że mamy po kilkunastu sprzątających na papierze w oddziale i syf bo nie ma komu pracować. Brawo program zatrudnienia. A że nie wspomnę nawet o „używkach” wchodzących na teren zakładów eh o to nikt nie walczy ? Bo po co nie ma problemu przecież no jak przecież więźniowie są grzeczni i nie ćpają, nie handlują nie organizuję się w grupy przestępcze w więzieniach niee oni są grzeczni…   Pora zweryfikować tą pseudo reformę SW.
Panie Jaki weź się Pan za robotę bo przewaliłeś Pan naszym kosztem blisko 3 lata. Służba potrzebuje zmian ale nie tego co teraz nam serwujecie czyli „pudrowania trupa”.

Chodzi o realne zmiany a nie słupki „zatrudnienia” Chodzi o nasze bezpieczeństwo. Czemu jest wzrost napadów na funkcjonariuszy ? Bo za każdym razem Panie Ministrze jak próbujemy egzekwować OBOWIĄZKI osadzonych tak to jest nasz ustawowy obowiązek to czynić to mamy niezadowolonego „Pana” któremu do tej pory zezwalali Dyrektorzy na wszystko.
I masz biedny więzień niechcący uderzył oddziałowego…PORA SIĘ OBUDZIĆ. Albo opuścić tą SODOMIĘ i GOMORĘ

😞

Zirytowany na maxa klawisz. „