Dziś środa.

W kryminałach wypiski, gdzieniegdzie widzenia czy łaźnie. Ostatnio dostałem pytanie do którego chyba pierwszy raz odpowiedziałem szczerze..

Nie przedstawię tego pytania ale za to przedstawię odpowiedź!

SWOK – jako niekontrolowane przez nic odgórnego jedne z większych ( o ile nie największe ) forum dyskusyjne funckjonariuszy SW i nie tylko dozuje informacje. Nie napiszę przecież wszystkiego z czym się do mnie zwracacie..

Staram się podchodzić rzetelnie do tematu, dbam o Waszą anonimowość proszę uszanujcie również i moją. Zdaje sobie sprawę, że za moją głowę płacą spory sos.. za zamknięcie tego bloga jeszcze większy.

To że mam wiedzę dotyczącą nieprawidłowości nie jest główną ideą tego co robię ale uwierzcie mi że każda wiadomość to cios w serce gdyż SW to dla mnie nie tylko praca.

Staram się robić to w sposób indywidualny. Często mówią mi po h.. tyle paliwa palisz. Przecież ten recman i tak wróci a ten małolat myśli tylko o cpaniu na wolności.

I h.. że nie mam rękawiczek stać mnie na nie bo moje zdrowie to moje zdrowie a służbie mogę powierzyć zadanie wydania mi nowych butów czy munduru. Nie ważne ile razy ktoś zaśmieje się z mojego podejścia do sprawy. Nie interesuje mnie na ile skarg będę odpowiadał oraz na to czy i ile będę miał postępowań. Przestrzegając ramy prawne wykonuje jeden z najtrudniejszych psychicznie zawodów w tym kraju.

Jedyne czego wymagam od przełożonych to zrozumienia i walki o wspólne lepsze jutro.

W policji brakuje wszystkiego u graniczniaków również to po co mamy być lepsi?

Chcą statystyk, mają statystyki – wierzę że kiedyś będzie liczył się człowiek.. nie cyfra.

Pozdrawiam 🦎🦎🦎🦎